Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Повідомити про корупційне правопорушення

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції
Головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції Державної архівної служби України
Негуляєв Юрій Миколайович
E-mail: y.negulyaev@arch.gov.ua
телефон: (044) 273-29-20
адреса: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 24

Шановний відвідувачу!
Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Укрдержархіву або установ, що належать до сфери його управління за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, а саме:
отримання посадовцем неправомірної вигоди (хабар, подарунок, якісь преференції тощо);
використання посадовцем будь-якого державного чи комунального майна, або коштів в приватних інтересах;
конфлікт інтересів;
порушення обмеження спільної роботи близьких осіб;
недотримання обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності;
порушення правил етичної поведінки;
неподання, або подання неправдивої декларації особою, яка зобов’язана декларувати свої доходи і видатки;
надання керівництвом незаконних доручень, або будь-які інші неправомірні діяння в антикорупційній сфері, Ви маєте змогу повідомити на «лінію довіри» за телефоном: (044) 273-29-20 або електронною поштою за адресою: anticorr@arch.gov.ua
Інформація на «лінію довіри» може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, підкріплені доказами, які можуть бути перевірені.
Відповідно до частини першої статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривач), - це особа, яка за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог цього Закону іншою особою. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави.
Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від для його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник відповідного органу або його заступник продовжують термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.
Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.
Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Укрдержархіву, як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Електронна форма звернення

На початок
На початок