Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Перший заступник Голови Державної архівної служби України Іван Кісіль під час консультацій з директором Державних архівів при Президентові Турецької Республіки Угур Уналом обговорив шляхи реалізації підписаного 3 лютого 2020 року Договору про співробітництво між державними архівними службами України та Турецької Республіки.

Під час дискусії відбувся обмін інформацією про чинне законодавство в архівній сфері в обох державах, місце і роль архівних установ в суспільстві, їх систему тощо.

Обидві сторони висловили зацікавленість в реалізації спільних гуманітарно-культурних проєктів, покликаних задовольнити попит населення на архівну інформацію з історичного минулого українського та турецького народів.

У рамках таких проєктів передбачається обмін копіями, у т. ч. цифровими та проведення стажування для працівників архівних установ.

У консультаціях взяли участь начальник управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення Укрдержархіву Юлія Прилепішева, другий секретар Посольства Турецької Республіки в Україні Айше Айдогу.

Цього ж дня Угур Унал відвідав Центральний державний архів вищих органів влади та управління України, Центральний державний історичний архів України, м. Київ, Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України, ознайомився з діяльністю архівів, складом і змістом документів, що зберігаються в їхніх фондах.


На початок
На початок