Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Під час урочистого заходу Посольства Швейцарії в Україні вперше демонструвалася документальна виставка, присвячена українсько-швейцарським відносинам. Посольство Швейцарії в Україні, Міністерство закордонних справ України і Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин за участі Державної архівної служби України організували фотодокументальну виставку: «УКРАЇНСЬКО-ШВЕЙЦАРСЬКІ КОНТАКТИ В ЕПОХУ (ПОСТ)ІМПЕРІЇ».
На виставці було представлено документи з Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України (м. Київ), Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного (м. Київ), Державного архіву Одеської області (м. Одеса), Бібліотеки імені О. Ольжича (м. Київ), Центра культури вина Шабо, Музей «Шабо» (с. Шабо, Одеська обл.), Білгород-Дністровського краєзнавчого музею (м. Білгород-Дністровський, Одеська обл.), архіву Осередку української культури і освіти (Вінніпег, Манітоба, Канада), приватної колекції Аркадія Третьякова та приватної колекції Норберта Рюче-Кузьо.
Спільний проект Міністерства закордонних справ України і Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин за участі Державної архівної служби України триває третій рік і викликає зацікавленість у різних країнах.


На початок
На початок