Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


12-16 червня 2019 року делегація Укрдержархіву перебуватиме в м. Варшава з метою участі у консультаціях з питань міжвідомчого двостороннього співробітництва з керівництвом Генеральної дирекції державних архівів Республіки Польща. Делегацію очолює Голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова.
Під час перебування у Варшаві делегація братиме участь у роботі спільної українсько-польської науково-практичної конференції "Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка", організаторами якої є державні архівні служби України та Польщі.
13 червня 2019 року відбулися двосторонні консультації керівників державних архівних служб України та Польщі. У ході консультацій обговорено поточні спільні українсько-польські проекти з виявлення та мікрофільмування/оцифрування архівних документів з історичного минулого обох держав; обмін досвідом роботи та організація стажування працівників архівних установ за напрямками реставрація та оцифрування архівних документів; перспективи активізації двостороннього міжвідомчого співробітництва (спільні виставкові проекти, підготовка документальних видань, інші інформаційно-комунікативні іміджеві заходи з популяризації архівних фондів обох сторін); співробітництво архівних установ у рамках роботи Українсько-польської історичної комісії, зокрема їх участь у спільних з комісією проектах.
Від української сторони у консультаціях взяла участь директор Державного архіву Київської області Соф'я Каменєва та радник Посольства України в Республіці Польща Микола Ярмолюк.


На початок
На початок