Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


На модулі, присвяченому питанням комплектування, вона розповіла про досвід ЦДНТА України щодо формування архівних комплексів науково-технічної документації, який є унікальним у світовій практиці.
Користуючись нагодою, запросила присутніх обговорити актуальні для архівів питання на Міжнародному круглому столі "Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення інформаційних потреб шляхом впровадження цифрових технологій (до 50-річчя ЦДНТА України)", що відбудеться 20-21 червня 2019 року.
Довідково. У 1951 р. Національним архівом Франції створено Міжнародне технічне стажування архівів – «STAGE TECHNIQUE INTERNATIONAL D’ARCHIVES» (STIA), що було орієнтовано на французьких та франкомовних іноземних архівістів. Стажування проводиться щорічно навесні, триває 5 тижнів. Сесія STIA-2019 проходить у м. Парижі з 25 березня по 26 квітня. До участі у стажуванні учасники повинні пройти дистанційний курс навчання (он-лайн курси). У програмі теоретичні проблеми чергуються з практичними заняттями, що дозволяє розширити знання та порівняти свій досвід з досвідом колег з усього світу. Стажування містить декілька модулів, що відповідають різним аспектам архівної практики – комплектування, збереження, обробка, популяризація документів.
Після навчання учасники отримають сертифікати Французького національного архіву та Університету Париж VIII.


На початок
На початок