Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Від української сторони участь у консультаціях взяли начальник управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення Укрдержархіву Юлія Прилепішева та директор Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України Наталія Маковська.
У рамках консультацій обговорено питання завершення підготовки до підписання Меморандуму про співробітництво між Державною архівною службою України та Національним архівом Фінляндії.
Голова Державної архівної служби України висловила свої пропозиції щодо можливих напрямків співробітництва державних архівів України з Національним архівом Фінляндії після підписання Меморандуму.
Обидві сторони висловили зацікавленість у налагодженні взаємного конструктивного діалогу між архівістами обох держав та обмінялися попередньою інформацією про архівні документи, що зберігаються у фондах державних архівних установ України та Фінляндії і стосуються історичного минулого українського та фінського народів.
Керівник напряму розвитку зв’язків з країнами колишнього СРСР Національного архіву Фінляндії передав Голові Державної архівної служби України переліки військовополонених української національності, що перебували та загинули у фінських таборах для військовополонених у 1939–1940 та 1941–1944 роках.


На початок
На початок