Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Конференція відкрилася у приміщенні Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі. Почесними гостями заходу стали Надзвичайний та Повноважний Посол України в Грузії І. Долгов, директор Дипломатичяної академії України імені Г. Удовенка С. Корсунський, заступник Міністра освіти та науки Грузії О. Тевзадзе, ректор Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі Г. Шарвашидзе, декан факультету соціальних наук Тбіліського державного університету Т. Колбаія.
На церемонії відкриття почесні гості звернулися з вітальними промовами, а директор Дипломатичної академії України імені Г. Удовенка С. Корсунський зачитав лист-звернення Державного секретаря Міністерства закордонних справ України А. Заяця до учасників та організаторів цієї конференції.
Конференція працюватиме 27 та 28 березня 2018 року, її учасники обговорюватимуть такі теми: «Дипломатичні відносини України та Грузії», «Загальні виклики для України та Грузії на міжнародній арені та шляхи їх подолання», «Культурна дипломатія як інструмент міжнародних відносин», «Історичні джерела до вивчення українсько-грузинських відносин».
У роботі конференції беруть участь науковці, фахівці з грузинсько-українських відносин із Тбілісі, Батумі, Телаві, Києва, Миколаєва та Острога.


На початок
На початок