Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Пані Людмила ознайомила присутніх з принципами роботи установи та можливостями подальшого формування її фондів. Відвідувачі заходу дізналися про документи видатних українців, які зберігаються у Бібліотеці та архіві ім. Т. Шевченка, зокрема, В. Крутова, Н. Полонської-Василенко, В. Щербаківського та багатьох інших, а також про мистецьку спадщину знаного скульптора Г. Крука та численну бібліотечну колекцію закладу.
Під час відвідування ЦДАЗУ Л. Пекарська ознайомилась з експозицією документальної виставки «Загартовані безсмертям», підготовленої до 100-річчя армії УНР, оглянула архівні колекції, що зберігаються в ЦДАЗУ, поспілкувалась з працівниками архіву та поділилась власним досвідом роботи з упорядкування приватних колекцій.
На заході були присутні представники кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф, Центрального державного електронного архіву, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства та інші зацікавлені особи.На початок
На початок