Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


23 жовтня 2017 року у рамках проведення «Днів відкритих дверей» учасникам зонального семінару-керівникам місцевих державних архівних установ проведена оглядова екскурсія до архівосховищ та робочих кабінетів держархіву області.
27 жовтня 2017 року для учасників Всеукраїнського семінару організованого Міністерством освіти і науки України, Українським науково-дослідним та освітнім центром вивчення Голодомору Інституту історії України НАН України, Житомирським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти в держархіві області проведено «День відкритих дверей».
На заході було представлено найцікавіші документи, що належать до Національного архівного фонду, карти дорадянського періоду (1917 р.), оригінали метричних записів всесвітньо відомих людей.
Присутні відвідали архівосховища, бібліотечний та газетний фонди, ознайомилися з процесами ремонту, реставрації архівних документів та створення фонду користування.

13 листопада 2017 року у рамках проведення «Днів відкритих дверей» учасникам ІІІ зонального семінару-керівникам місцевих державних архівних установ проведена оглядова екскурсія до архівосховищ та робочих кабінетів держархіву області.
27 листопада 2017 року у рамках проведення «Днів відкритих дверей» відбулася оглядова екскурсія для учнів Житомирського професійного ліцею легкої промисловості.
На початок
На початок