Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Logo for State Committee on Archives of Ukraine

Архівні установи до 100-річчя від дня створення системи архівних установ України

З нагоди відзначення 100-річчя створення системи архівних установ України 21 вересня в Державному архіві Дніпропетровської області відбулося засідання урочистої колегії. У своїй доповіді виконуюча обов'язки директора архіву Легостаєва О. О. зазначила, що становлення системи відбувалося протягом вересня 1917-квітня 1918 років, початок був покладений Українською Центральною Радою, коли при департаменті мистецтв Генерального секретаріату освіти було створено бібліотечно-архівний відділ. Крім історичної передмови, в доповіді було висвітлено основні досягнення архівної галузі Дніпропетровської області за поточний період 2017 року, окреслені проблемні питання та шляхи їх вирішення.
Архівними відділами райдержадміністрацій та міських рад до 100-річчя створення ситеми архівних установ України підготовлено публікації в друкованих засобах масової інформації.
Виставки архівних документів про події та персоналії різних періодів історії становлення і розвитку ситеми архівних установ України з вересня 2017 року вже діють в архівних відділах Тернівської та Павлоградської міських рад. На жовтень-грудень готуються виставки всіма іншими архівними відділами.
На початок
На початок