Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Logo for State Committee on Archives of Ukraine

Архівні установи до 100-річчя від дня створення системи архівних установ України

Центральним державним науково-технічним архівом України 21 вересня 2017 року проведено комплексний науково-святковий івент на тему «Архівна справа сьогодні: з вічності у майбуття» до 100-річчя від дня створення системи архівних установ України.
На захід завітали давні партнери архіву з вищих навчальних закладів (з кафедри історіографії, джерелознавства та археології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кафедри історії науки і техніки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», кафедри документознавства Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»), а також представники громадських організацій та колеги з Державного архіву Харківської області (ДАХО).
З вітальним словом виступив директор ЦДНТА України Є. В. Семенов. Заступник директора М. А. Балишев ініціював обговорення актуальних питань архівної справи. Зокрема, було розглянуто пропозиції щодо відновлення роботи Спілки архівістів України у Харківській області. Про її сучасний стан розповіла начальник відділу організації та координації архівної справи, обліку та довідкового апарату ДАХО О. С. Гнезділо. Директор Центру краєзнавства імені акад. П. Т. Тронька ХНУ імені В. Н. Каразіна С. М. Куделко поділився досвідом діяльності у цьому напрямі. Учасники засідання винесли резолюцію створити робочу групу з метою з’ясування організаційних питань та початку роботи з відродження Харківського осередку Спілки архівістів України.
Начальник відділу використання інформації документів А. О. Алєксєєнко провела оглядову екскурсію для гостей та продемонструвала виставку архівних документів «Місце і роль ЦДНТА України в системі архівних установ».

На початок
На початок