Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Logo for State Committee on Archives of Ukraine

Архівні установи до 100-річчя від дня створення системи архівних установ України

У 2017 році відзначається знакова подія – 100-річчя від дня створення системи архівних установ України. З цієї нагоди у Державному архіві Чернігівської області відбулися урочисті заходи за участі керівництва архіву та заступника керівника апарату обласної державної адміністрації Ірини Соломахи.
Одночасно відбулося відкриття фотодокументальної виставки «Скарбниця історії», яка об’єднує документи і матеріали з фондів Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України та Державного архіву Чернігівської області.
Виставка, за своїм документальним складом, кількістю презентованих документів та світлин, а їх понад 40, представлених персоналій, виокремлення найцікавіших документів з історії розвитку архівної системи на теренах Чернігівщини, поділена на 5 розділів, які розповідають про етапи розвитку та формування архівної системи, а саме: «Створення архівної системи України», «Витоки архівної справи на Чернігівщині», «Архівна справа Чернігівщини», «Очільники нашого архіву» і «Минуле та сучасність».
На виставці презентовано документи про діяльність Чернігівської губернської архівної комісії та портрети її засновників, представлені документи про становлення архівної системи на Чернігівщині та історію Державного архіву Чернігівської області.
Інформаційний і фото- ряд розповідають про архівне життя за різні періоди існування та висвітлюють діяльність чернігівських істориків-архівістів, чиї долі були пов’язані з архівними установами України.


На початок
На початок