Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Logo for State Committee on Archives of Ukraine

Архівні установи до 100-річчя від дня створення системи архівних установ України

На веб-сайті Центрального державного архіву громадських об'єднань України у рубриці «Виставки» розміщено добірку документів із фондів архіву «До 100-річчя від дня створення системи архівних установ України».
Представлені документи з фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України висвітлюють історію архівного будівництва, відтворюють епізоди формування окремих архівних колекцій та розповідають про долі архівістів, які потрапили у лещата радянської тоталітарно-репресивної системи.

11 жовтня 2017 року З нагоди відзначення 100-річчя від дня створення системи архівних установ, в рамках освітньо-пізнавального проекту «Архівна аудиторія історика» в ЦДАГО України проведено практичне заняття на тему «Фонди особового походження в документальній колекції ЦДАГО України» для студентів ІІ курсу історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка. Відвідувачі дізналися про історію створення ЦДАГО України та формування його документальної колекції, в тому числі документами особового походження.
Під час заняття студенти мали можливість ознайомитися з оригіналами особистих документів видатних діячів Української революції 1917-1921 рр. в еміграції, учасників підпільно-партизанського руху опору на українських землях в роки Другої світової війни, кримінальними справами стосовно видатних українців, репресованих за часів радянської тоталітарної системи.
На початок
На початок