Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


5-9 грудня 2016 р.

В Укрдержархіві, архівних установах та спеціальних установах СФД на виконання наказу Державної архівної служби України від 21 вересня 2016 року № 112 "Про затвердження Плану заходів щодо участі архівних установ і спеціальних установ СФД у проведенні у 2016 році Всеукраїнського тижня права" проведено загальні збори колективів, на яких оголошено доповіді з питань реалізації і захисту прав людини в Україні. Матеріали, що стосуються проведення Всеукраїнського тижня права розміщені на спеціальних стендах у вестибюлях та в читальних залах архівів, на офіційних веб-сайтах. Під час зустрічей з колективами розтлумачено положення Конвенції "Про захист прав людини і основоположних свобод", Конституції України, а також інших нормативно-правових актів.

9 грудня 2016 року завідувач сектору правової та законопроектної роботи Укрдержархіву Швець О. І. взяла участь у виставці-форумі "Правники суспільству".

Слід відмітити активну роботу, проведену в рамках Всеукраїнського тижня права, Державним архівом Полтавської області. Для працівників архіву проведено тематичний короткостроковий семінар "Про правове забезпечення дотримання прав людини в Україні: вітчизняний та міжнародний досвід", на який запрошено кандидата історичних наук, доцента кафедри правознавства, докторанта Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Жалій Т. В. Архівіст І категорії відділу інформації та використання документів Державного архіву області Сушко В. С. 8 грудня 2016 року взяв участь у радіопередачі Національної телекомпанії України "Полтавська регіональна дирекція "Лтава" на тему "Правова культура початку 90-х років ХХ ст.. – перспективи та реалії".

Упродовж тижня більшістю державних архівів областей надано фізичним особам, що звертаються до архівів, первинну правову допомогу з питань отримання в архівах та інших установах та організаціях інформації, необхідної для забезпечення їхніх законних прав та інтересів.

Серед спеціальних установ СФД найбільшу роботу проведено Північно-Східним регіональним центром страхового фонду документації.

На початок
На початок