Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


23 червня 2015 р.

Експозиція виставки підготовлена Укрдержархівом спільно з Національним заповідником "Софія Київська" на виконання Указу Президента України від 15 березня 2016 року № 94/2016 "Про відзначення 20-ї річниці Конституції України".

Основна частина експозиції представлена невідомими широкому загалу джерелами, що зберігаються в державних архівах України і які відображають історію розвитку конституціоналізму в Україні. Серед копій Універсалів Української Центральної Ради, Конституції Української Держави, Акту про злуку Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою на виставці вперше були представлені оригінали документів, що розкривають події становлення незалежної України, підготовки Основного Закону України. Архівні документи та музейні предмети, що увійшли до експозиції виставки, покликані донести до широкої аудиторії інформацію про історію становлення незалежної демократичної держави.

Участь у церемонії відкриття виставки взяли Віце-прем’єр-міністр України Кириленко В. А. , Голова Державної архівної служби України Баранова Т. І., заступник Генерального директора Національного заповідника "Софія Київська", д. і. н., Корнієнко В. В., відповідальні працівники Міністерства юстиції, Укрдержархіву, державних архівів, представники наукових та громадських інституцій, ЗМІ.

На початок
На початок